pompy ciepła małopolskie

Pompy ciepła Grybów

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej instalacji, gdzie do ogrzania powierzchni biurowej oraz magazynowej zainstalowana jest pompa ciepła Buderus Logatherm WPS 17. Nasza pompa pracuje z instalacją kolektorów słonecznych (90 rur próżniowych). Zimą instalacja solarna dogrzewa wodę kotłową w buforze 1000 L, zaś latem nadwyżka ciepła wędruje do gruntu - regenerując dolne źródło energii, którą w okresie grzewczym eksploatuje pompa ciepła. Cały system zasilany jest przez przydomową elektrownię słoneczną, która zainstalowana jest na dachu budynku.

Ciekawych oraz zainteresowanych naszą instalacją zapraszamy do naszej siedziby, po wcześniejszym umuwieniu się.

Dla zainteresowanych pompami ciepła

Jeśli znajdzujesz się na tej stronie to znaczy, że interesujesz się instalacją pompy ciepła w swoim domu lub innym obiekcie.
Nasza firma zajmuje się kompleksową instalacją pompy ciepła. Pomagamy uzyskać dofinansowanie kredytu i dotacje do pompy ciepła z funduszów Narodowych, Wojewódzkich, miejskich lub gminnych (jesli takie przewidziane są w budżecie). Zajmujemy się profesjonalnym doborem pompy ciepła by zapewnić komfortowe warunki cieplne w obiektach mieszkalnych, firmowych, halach produkcyjnych. Nasi inżynierowie